Regionální stálá konference zasedá pošestnácté

05. 09. 2019

V Olomouci se ve středu 11. září 2019 uskuteční v pořadí šestnácté zasedání Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje (RSK OK). Zástupci kraje, měst a obcí, neziskových organizací, podnikatelského sektoru, univerzity, úřadu práce, místních akčních skupin, Agentury pro sociální začleňování a dalších organizací z našeho regionu budou jednat nejen o Strategii regionálního rozvoje ČR 21+.

Na zasedání budou prezentována dvě hlavní témata. Jedním je příprava na programové období EU 2021-2027 a druhým je problematika Strategie regionálního rozvoje ČR 21+ a možnosti podpory rozvoje Jesenicka a Šumperska. RSK OK také projedná seznam projektů financovaných z IROP na rekonstrukci vybraných úseků silnic II. a III. třídy.

Šestnácté zasedání RSK OK se uskuteční v Clarion Congress Hotel Olomouc pod vedením předsedy RSK OK a hejtmana Olomouckého kraje pana Ladislava Oklešťka.

Poslední změna 05. 09. 2019 11:39:40