Regionální stálá konference bude jednat v listopadu

25. 10. 2023

V Olomouci se ve středu 8. listopadu 2023 uskuteční v pořadí 27. zasedání Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje (RSK OK).

Zástupci kraje, měst a obcí, neziskových organizací, podnikatelského sektoru, univerzity, úřadu práce, místních akčních skupin, Agentury pro sociální začleňování a dalších organizací z našeho regionu mají na programu zasedání zařazeno představení nových členů RSK OK, dále aktualizaci Statutu RSK OK. Následně bude prezentován Regionální akční plán Olomouckého kraje, poté Krajský akční plán rozvoje vzdělávání v Olomouckém kraji III. Poté je na programu zasedání prezentace Ministerstva pro místní rozvoj a přenos informací z Pracovní skupiny Energetika RSK OK. Na závěr už čeká účastníky jen bod různé a ukončení zasedání.

Dvacáté sedmé zasedání se uskuteční v Regionálním centru Olomouc, pod vedením předsedy RSK OK a hejtmana Olomouckého kraje pana Ing. Josefa Suchánka.

Poslední změna 25. 10. 2023 06:47:31