Regionální konference jednala o rozvoji cestovního ruchu

11. 05. 2016

V Olomouci dnes proběhlo pod vedením hejtmana Olomouckého kraje Jiřího Rozbořila v pořadí šesté zasedání Regionální stálé konference pro Olomoucký kraj. Zástupci kraje, obcí, neziskových organizací, podnikatelského sektoru, univerzity, úřadu práce, místních akčních skupin, církví a dalších organizací z našeho regionu diskutovali o možnostech a příležitostech, které nabízí programové období EU 2014-2020.

Hlavním bodem programu zasedání byla problematika cestovního ruchu a ustavení Pracovní skupiny Cestovní ruch. Náplní práce zástupců sdružení cestovního ruchu, expertů za turistický region Jeseníky a Střední Morava, koordinátorů regionálních značek a dalších organizací bude projednat projektové náměty a podmínky dotačních titulů na národní i evropské úrovni v oblasti cestovního ruchu.

Na zasedání byl dále projednáván regionální akční plán pro území kraje a podmínky výzev operačních programů. Členové konference se shodli na podnětech, které budou předány na Národní stálou konferenci.

Další jednání partnerů, 7. zasedání Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje, se uskuteční v září letošního roku.

Informace o Regionální stálé konferenci pro území Olomouckého kraje (RSK OK) jsou k dispozici na internetových stránkách www.olkraj.cz/partnerstvi.

Regionální konference jednala o rozvoji cestovního ruchu

Poslední změna 12. 05. 2016 08:52:23