Průběh schvalování KAP

04. 10. 2016

Schvalovací proces KAP č. 1

Návrh Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání Olomouckého kraje (KAP) byl doplněn schvalovací doložkou odborného garanta pana PaedDr. Jiřího Poláška a následně projednán 22. 9. 2016 v Pracovní skupině Vzdělávání a doporučen ke schválení v Regionální stálé konferenci OK. Regionální stálá konference OK zasedala dne 30. 9. 2016 a návrh KAP schválila.

V současné době je dokument KAP připravován k předání na MŠMT ČR. Ke schvalování krajských akčních plánů v rámci MŠMT je ustanovena Pracovní skupina pro schvalování krajských akčních plánů, kterou jmenuje ministryně školství, mládeže a tělovýchovy. Schvalovací proces by měl být dle platné metodiky ukončen do 30 pracovních dnů.

Návrh krajského akčního plánu bude k dispozici na webových stránkách PS Vzdělávání i se všemi přílohami zde.

Soubor typu pptxInformace ke KAP(200,4 kB)stáhnout
Soubor typu pptxNávrh KAP č. 1(229,6 kB)stáhnout