Propagační lekce Interreg pro předškoláky jsme ukončili v Divadle na Šantovce

30. 11. 2018

Závěrečnou akcí byla v pondělí 26. listopadu v Divadle na Šantovce ukončena propagační aktivita „S Interregem pro předškoláky a jejich rodiny II“, kterou ve dvou cyklech v letních a podzimních měsících 2018 společně realizovaly Regionální subjekty Olomouckého kraje a Opolského vojvodství.  Lekce, jejichž cílem bylo zvýšit informovanost předškolních dětí o programu Interreg V-A Česká republika - Polsko, probíhaly v mateřských školách v Olomouci a Opolí a jejich blízkém okolí. Předškolní děti se dozvěděly o zajímavostech obou zemí, o jejich znacích, vlajkách, městech, ale také zvycích a obyčejích. Nosným tématem lekcí byla dlouhodobá spolupráce zoologických zahrad v Opolí a Olomouci.

Závěrečné akce v Divadle na Šantovce se zúčastnilo více než 200 dětí. Po shrnutí hlavních aktivit propagačních lekcí děti zhlédly pohádku s ekologickou tématikou. Celá akce byla realizována z projektů technické pomoci Olomouckého kraje a Společného sekretariátu programu Interreg V-A ČR-Polsko.

Propagační lekce Interreg pro předškoláky jsme ukončili v Divadle na Šantovce

Poslední změna 30. 11. 2018 10:00:05