Propagační kampaň programu Interreg V-A Česká republika - Polsko

20. 06. 2017

Společný sekretariát programu Interreg V-A Česká republika - Polsko zahajuje v měsíci červnu propagační kampaň s cílem oslovit širokou veřejnost a představit jí výsledky dosavadních projektů realizovaných v rámci programu přeshraniční spolupráce na česko-polském pohraniční. Zároveň představí možnosti současného programového období.

Široce pojatá kampaň zahrnuje plakátovou kampaň v 85 českých i polských obcích a hromadných prostředcích dopravy, dále výrobu a distribuci video spotu, ke stažení zde. Na podzim se navíc uskuteční putovní výstava a soutěž pro studenty středních a vysokých škol, v níž hlavní cenou bude placená stáž v Centru pro regionální rozvoj ČR.

Více informací o programu můžete získat na oddělení regionálního rozvoje Krajského úřadu Olomouckého kraje.

Společné turistické produkty

Poslední změna 20. 06. 2017 13:53:40