Program INTERREG EUROPE byl schválen EK a první výzva byla otevřena

08. 07. 2015

Program meziregionální spolupráce INTERREG EUROPE navazuje v období 2014-2020 na operační program meziregionální spolupráce INTERREG IVC realizovaný v programovém období 2007-2013. Program pokrývá celé území EU a dále Švýcarsko a Norsko.

Program INTERREG EUROPE byl oficiálně schválen Evropskou komisí.  Zároveň přinášíme informaci o termínu předkládání návrhů projektů. První výzva byla otevřena již v pondělí 22. června a potrvá do 31. července 2015.

Všechny již uveřejněné šablony ve verzi "draft" nebyly měněny, takže uchazeči, kteří již začali připravovat svou žádost pomocí těchto šablon, je mohou použít pro předložení žádosti.

Výsledný balíček pro žadatele bude společně s on-line aplikačním systémem (www.iolf.eu ) k dohledání na internetových stránkách programu od 22. 6. 2015.

Žadatelé mají do 3. července možnost ještě požádat o zpětnou vazbu jejich projektového záměru. Po tomto datu budou pracovníci sekretariátu připraveni odpovídat na konkrétní otázky související s podáním žádosti.

Více info zde

Poslední změna 08. 07. 2015 10:25:27