Prezentace Olomouckého kraje v Bratislavě

13. 04. 2017

Olomoucký kraj, město Olomouc a Garden Food Festival se ve spolupráci s agenturou Czech Tourism představily na společné prezentaci ve čtvrtek 6. dubna v hlavním slovenském městě.  Zástupci médií a cestovních kanceláří se v restauraci Flag Ship seznámili s novinkami, které se chystají jak v olomouckém regionu, tak v Olomouci, a dozvěděli se, co na letošní rok připravuje největší regionální gastrofestival Garden Food Festival. Účastníci poté mohli ochutnat regionální speciality i exotické „broučí“ pokrmy.

Obdobná prezentace v Bratislavě proběhla už loni a dost možná napomohla i zvýšenému zájmu o Olomoucký kraj mezi slovenskými turisty, kterých k nám dorazilo 23 570, nejvíc ze všech zahraničních návštěvníků olomouckého regionu.

Bratislava1
Bratislava2