Pracovní skupina Vzdělávání jednala o seznamu projektových záměrů

24. 09. 2018

V pořadí osmé jednání Pracovní skupiny Vzdělávání Regionální stálé konference pro Olomoucký kraj (RSK OK) se uskutečnilo ve středu 12. 9. 2018 v Olomouci. Hlavním bodem programu bylo projednání a schválení Seznamu projektových záměrů pro investiční intervence v SC 2.4 IROP – příloha Rámce pro investice do infrastruktury (vedoucí k přechodu do škol hlavního vzdělávacího proudu a k samostatnému způsobu života). Pod tímto názvem se skrývá seznam projektových záměrů škol, které jsou připraveny reagovat na výzvu č. 86 Integrovaného regionálního operačního programu (IROP).

Dalším bodem programu bylo předání informací o realizaci projektu Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání Olomouckého kraje (KAP) a projektu Implementace Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání Olomouckého kraje (IKAP). Účastníkům byly představeny plánované aktivity a připravené akce.

Zápis z jednání, včetně příloh, je vyvěšen na stránkách www.olkraj.cz/partnerstvi

Pracovní skupina Vzdělávání jednala o seznamu projektových záměrů

Poslední změna 27. 09. 2018 06:48:09