Pracovní skupina bude jednat v červnu

17. 05. 2019

V pořadí šesté jednání Pracovní skupiny Sociální oblast Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje (RSK OK) se uskuteční 20. června 2019 v Olomouci.

Na pracovním jednání bude představen projekt „Obědy do škol v Olomouckém kraji“ předložený do Operačního programu potravinové a materiální pomoci MPSV. Dále budou prezentovány projekty realizované s podporou OP Zaměstnanost v rámci strategií komunitně vedeného místního rozvoje v kraji. Poslední část jednání je vyhrazena informacím k přípravě nového programového období EU po roce 2020.

V případě, že z jednání vzejdou doporučení pro jednání RSK OK nebo Národní stálé konference, budou předány na MMR ČR.

Další informace o RSK OK a jejích pracovních skupinách lze najít na stránkách www.olkraj.cz/partnerstvi a pro případné dotazy je k dispozici e-mailová adresa rsk@olkraj.cz

Soubor typu pdfPozvánka - 6. jednání PS Sociální oblast RSK OK(236,9 kB)stáhnout

Poslední změna 17. 05. 2019 09:43:08