Pracovní setkání zpracovatelů MAP Olomouckého kraje

09. 11. 2016

Sekretariát Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje (RSK OK) ve spolupráci s projektovým týmem Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání (KAP), Národním institutem pro další vzdělávání (NIDV) a Centrem pro regionální rozvoj ČR Olomouc (CRR) připravil akci pro zpracovatele Místních akčních plánů vzdělávání v Olomouckém kraji (MAP).

Pracovní setkání se uskuteční v pondělí 28. listopadu 2016 v Olomouci. Na programu jednání budou aktuální informace NIDV ke zpracování MAP a k metodickým listům, prezentace KAP v oblasti spolupráce s MAP, vystoupení zástupce CRR k možnostem podpory v rámci specifického cíle 2.4 IROP a další témata.

Nositelé MAP Olomouckého kraje a zástupci Olomouckého kraje v řídících výborech MAP byli na akci pozváni sekretariátem RSK OK.

Bližší informace lze najít na stránkách www.olkraj.cz/partnerstvi a pro případné dotazy je k dispozici e-mailová adresa rsk@kr-olomoucky.cz

Poslední změna 17. 01. 2017 15:47:49