Pozvánka na setkání zástupců MV ČR, PČR a územních samospráv na téma Možnosti ochrany veřejného pořádku a vnitřní bezpečnosti na území obce bez zřízené obecní policie

12. 10. 2023

Dovolujeme si vás informovat a pozvat zástupce samospráv na první setkání „Nové platformy setkávání zástupců MV ČR, PČR a územní samosprávy pro účely řešení aktuálních témat v oblasti vnitřní bezpečnosti a veřejného pořádku“, které je realizováno odborem bezpečnostní politiky MV společně s oddělením koncepce a strategické koordinace PP ČR.

První (jednodenní) setkání se uskuteční 24. listopadu 2023 v budově MV Letná, Nad Štolou 3, Praha 7, a to na téma Možnosti ochrany veřejného pořádku a vnitřní bezpečnosti na území obce bez zřízené obecní policie. Cílovou skupinou tohoto setkání jsou zejména zástupci orgánů obcí bez zřízené obecní policie a věcně příslušných útvarů MV ČR a PČR.

Registraci účastníků je nutné provést v termínu do 30. října 2023, a to prostřednictvím registračního formuláře, který je přiložen a jeho odelsáním na e-mail: dominika.jandova@mvcr.cz

Soubor typu pdfPozvánka(142,1 kB)stáhnout
Soubor typu xlsxRegistrační formulář(24,8 kB)stáhnout