Policie v Olomouckém kraji ocenila ty nejlepší ze svých řad

14. 06. 2016

Nejlepším policistům a občanským zaměstnancům Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje byly slavnostně uděleny medaile. Ocenění je převzali v Laudonově sále v olomoucké Pevnosti poznání.

Služební medaile a medaile krajského ředitele 1. a 2. stupně dostali policisté i občanští zaměstnanci za nadstandardní výsledky při výkonu služby.

Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje si tímto ceremoniálem připomenulo 25. výročí vzniku Policie České republiky.

„Olomoucký kraj už od svého vzniku velmi úzce spolupracuje s celorepublikovou policií. Například v polovině letošního března jsme krajskému ředitelství darovali speciální vozidlo na silniční kontroly za téměř tři miliony korun. Hejtmanství také pravidelně oceňuje příslušníky policie Olomouckého kraje. V letech 2009 až 2016 jich bylo oceněno 27, z toho 5 za záchranu lidského života,“ řekl Jiří Rozbořil, hejtman Olomouckého kraje.

Na slavnostní akt navázal Den policie ČR. Veřejnosti se v rámci ukázek činnosti představili policejní kynologové, pyrotechnici nebo jízdní a pořádková policie.

Více fotografií naleznete zde.

Policie v Olomouckém kraji ocenila ty nejlepší ze svých řad

Poslední změna 14. 06. 2016 14:42:16