Podnikatelskou zónu ve Šternberku představí na veletrhu Urbis Invest

08. 04. 2013

Ve čtvrtek 25. dubna představí 2. místostarosta města Šternberka Pavel Stonawský šternberskou podnikatelskou zónu na veletrhu Urbis Invest v Brně. Stonawský odprezentuje nejen lokalizaci, majetkoprávní stav lokality a aktuální nabídku volných ploch, ale i projektovou přípravu a vlastní realizaci infrastruktury podnikatelské zóny.

Nebudou chybět ani argumenty proč investovat v Podnikatelské zóně Šternberk a představení podnikatelských subjektů již působících v této podnikatelské zóně. Součástí prezentace budou základní informace o městě Šternberk, včetně koncepce a vize města, které jsou zaměřené na příjemné bydlení s možnostmi společenského a kulturního vyžití. Nedílnou součástí jsou i pracovní příležitosti, včetně tradice a současnosti místního podnikatelského prostředí, které zahrnuje kvalifikovanou pracovní sílu a odborné vzdělávání.

Poslední změna 08. 04. 2013 14:52:15