Olomoucký kraj uspořádal ve spolupráci s Centrem pro regionální rozvoj ČR seminář pro příjemce

23. 03. 2017

Olomoucký kraj uspořádal dne 21. března v BEA centru v Olomouci  seminář pro příjemce programu Interreg V-A Česká republika – Polsko. Seminář byl připravován ve spolupráci s Centrem pro regionální rozvoj ČR (oddělení pro NUTS II Střední Morava) a byl určen těm příjemcům, kterým již byla schválena finanční dotace na projekty realizované v prioritních osách 2, 3 a 4 programu. Seminář je aktivitou Projektu technické pomoci Olomouckého kraje v rámci Interreg V-A Česká republika – Polsko a je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Poslední změna 23. 03. 2017 12:54:47