Olomoucký kraj uspořádá seminář pro žadatele Interreg V-A Česká republika – Polsko

10. 01. 2018

Olomoucký kraj a Společný sekretariát programu Interreg V-A Česká republika – Polsko Vás srdečně zvou na seminář pro žadatele, který se uskuteční ve středu 31. ledna 2018 v 9:30 v Kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje.

Seminář je určen zástupcům obcí, měst, neziskových organizací, projektovým manažerům a dalším zájemcům, kteří připravují projekty do programu přeshraniční spolupráce s Polskem, a to především v prioritních osách 2 a 3. Speciální alokace je nově vyčleněna také pro společnosti destinačního managementu. Bližší informace jsou k dispozici v přiložené pozvánce, mapu místa konání semináře naleznete zde. Na seminář se můžete přihlásit do 29. ledna 2018 na e-mailové adrese alice.navratilova@kr-olomoucky.cz .

Soubor typu pdfSeminář pro žadatele programu Interreg V-A Česká republika – Polsko(251,5 kB)stáhnout

Poslední změna 10. 01. 2018 10:50:38