Olomoucké Mamma centrum se těší krajské podpoře

21. 02. 2018

Centrum Mamma Help v Olomouci se už dvacet let věnuje ženám s rakovinou prsu. Zhruba stejně dlouhou dobu mu pomáhá v činnosti také Olomoucký kraj. A podle jeho náměstka pro zdravotnictví Dalibora Horáka v tom bude pokračovat.

„Mimo možnost finanční podpory jsem centru nabídl, že jeho nový spot o karcinomu prsu by se mohl promítat v kinech na území našeho kraje. Do osvětové a preventivní činnosti by se navíc daly zapojit i školní parlamenty,“ uvedl některé z bodů navržené spolupráce náměstek Horák.

V olomouckém Mamma centru se v polovině února uskutečnilo v rámci představení filmového spotu setkání odborníků i veřejnosti. Zhruba minutu a půl trvající snímek seznamuje diváky s tím, jak důležitou pomoc Mamma centra v Česku ženám bezplatně poskytují.

Olomoucké Mamma centrum se těší krajské podpoře

Poslední změna 21. 02. 2018 08:51:44