Olomócké Špajz nabídne regionální potraviny

07. 05. 2015

V Galerii Šantovka ve čtvrtek 7. května v 15 hodin otevřou prodejnu regionálních potravin. Ta nabídne zájemcům certifikované produkty od dodavatelů z Olomouckého kraje. Veřejnost se může těšit na ovčí a kozí sýry z místních farem, piva z regionálních minipivovarů nebo med od včelařů z regionu. Slavnostního otevření se zúčastní i hejtman Olomouckého kraje Jiří Rozbořil, který se začátkem dubna osobně podíval na průběh příprav k otevření prodejny v centru Olomouce.

„Nová prodejna ponese název Olomócké Špajz – vše dobré na jednom místě. Nabídne nejen regionální produkty z Hané a Jeseníků, ale také výrobky s označením Regionální potravina, nebo Výrobek Olomouckého kraje,“ uvedl hejtman Olomouckého kraje Jiří Rozbořil.

Olomócké Špajz nabídne regionální potraviny, prodejnu před otevřením osobně navštívil hejtman Rozbořil Olomócké Špajz nabídne regionální potraviny, prodejnu před otevřením osobně navštívil hejtman Rozbořil Olomócké Špajz nabídne regionální potraviny, prodejnu před otevřením osobně navštívil hejtman Rozbořil Olomócké Špajz nabídne regionální potraviny, prodejnu před otevřením osobně navštívil hejtman Rozbořil Logo prodejny img-3136.jpg

Poslední změna 07. 05. 2015 16:08:53

Olomoucký kraj na Facebooku Olomoucký kraj na YouTube Olomoucký kraj na Flickru Olomoucký kraj na Google Plus Olomoucký kraj na Twitteru Olomoucký kraj na Instagramu Olomoucký kraj na ISSUU