Nový spolek chystá charitativní aktivity na severu kraje

24. 01. 2019

Náměstek hejtmana Dalibor Horák se ve středu 23. ledna zúčastnil jednání přípravného výboru Korunka Velké Losiny. Spolek bude v nejbližších dnech oficiálně zaregistrován a za svou činnost si vytkl charitativní aktivity ve prospěch obyvatel se zdravotním postižením v severní části Olomouckého kraje.

Vznik spolku jsem přivítal. Naváže na téměř deset let trvající činnost Korunky Luhačovice, která pomáhá potřebným na území Zlínského kraje,“ uvedl po jednání výboru náměstek Horák.

Ještě před oficiálním zahájením činnosti na území kraje předala předsedkyně spolku Veronika Záhorská mírně zpožděnou vánoční nadílku v podobě školních batůžků dětem v domovech v Šumperku, Jeseníku a Černé Vodě. Tato zařízení jsou příspěvkovými organizacemi Olomouckého kraje.

Kromě náměstka Dalibora Horáka se schůzky zúčastnili také člen Rady Olomouckého kraje Ivo Mareš a člen krajského zastupitelstva Miroslav Kopřiva.

Nový spolek chystá charitativní aktivity na severu kraje

Poslední změna 24. 01. 2019 13:21:35