Největší cyklistická akce odstartovala před Olomouckým krajem

16. 08. 2019

Druhou etapu cyklistického závodu Czech Tour 2019 odstartoval před budovou RCO v Olomouci náměstek hejtmana Olomouckého kraje Petr Vrána. Cyklisté vyrazili v pátek 16. srpna na téměř 190 kilometrů dlouhou trať, která je zavedla až do Frýdku Místku.

Přeji všem cyklistům vítr v zádech a ať se všichni v pořádku dostanou do cíle. Věřím, že stejně jako v minulosti i letos přinese Czech Tour  všem fanouškům skvělé sportovní zážitky,“ uvedl během startu druhé etapy náměstek Vrána.

Olomoucký kraj neopustí  siliční cyklisté ani v dalších dnech. V sobotu 17. srpna zamíří z krajského města do Uničova, na své si přijdou také fanoušci ve Šternberku, kde končí nedělení etapa se startem v Mohelnici.

Czech Tour patří mezi největší cyklistické závody v Česku. Výjimečná sportovní akce se také letos odehrává s podporou Olomouckého kraje.

Největší cyklistická akce odstartovala před Olomouckým krajem

Poslední změna 16. 08. 2019 11:45:05