Náměstek hejtmana Olomouckého kraje Dalibor Horák zahájil Olomoucké dny urgentní medicíny

11. 05. 2017

Náměstek hejtmana Olomouckého kraje pro oblast zdravotnictví Dalibor Horák zahájil ve středu 10. května dvanáctý ročník mezinárodní konference Olomoucké dny urgentní medicíny.

Konference je určena pro lékaře a zdravotníky v urgentní a intenzivní medicíně, dále pro pracovníky veřejné správy, příslušníky složek Integrovaného záchranného systému, zástupce armády a akademické pracovníky.

Konference se účastní na 200 odborníků a pozvání vedle dalších zahraničních účastníků přijali také představitelé Mezinárodního výboru Červeného kříže z Paříže a Ženevy.

Více o Olomouckých dnech urgentní medicíny ZDE.

Poslední změna 11. 05. 2017 13:08:21