Náměstek hejtmana František Jura přijal mistry České republiky ve veteránském fotbalu

26. 06. 2017

Členové fotbalového týmu TJ Sokol Plumlov navštívili v pátek 23. června sídlo Olomouckého kraje. Tam vítěze republikového finále ve veteránském fotbalu přivítal náměstek hejtmana František Jura, aby jim osobně poděkoval za skvělou reprezentaci regionu. Tu fotbalisté předvedli 9. června na stadionu v Lázních Bohdaneč, kde se sjelo 14 nejlepších týmů z České republiky a také vítěz veteránských soutěží ze Slovenska.

„Fotbalisté TJ Sokol Plumlov předvedli ve finále v Lázních Bohdaneč výborné výkony a staly se tak překvapením celého turnaje, což je pro tým i kraj skvělá zpráva. Pravidelně se snažíme podporovat mladé fotbalové naděje, ale je potřeba nezapomínat také na starší ročníky. Velký dík za reprezentaci patří nejen samotným fotbalistům, ale i ostatním členům realizačního týmu, kteří se na úspěchu klubu podílejí,“ řekl náměstek hejtmana František Jura.

Veteránské týmy hráčů nad 40 let se utkaly o mistra České republiky už po třetí v historii. Cenu pro nejlepšího hráče turnaje si převzal Petr Gottwald z vítězného týmu TJ Sokol Plumlov. Hlavním organizátorem mistrovství je Fotbalová asociace České republiky.

Finále veteránského fotbalu 2017

Pořadí týmů:

1. TJ Sokol Plumlov (Olomoucký KFS)
2. FC Slovan Havlíčkův Brod (KFS Vysočina)
3. SK Dynamo České Budějovice (Jihočeský KFS)
4. SK Lázně Bohdaneč (Pardubický KFS)
5. FK SK Polanka (Moravskoslezský KFS)
6. SK Motorlet Praha (Pražský KFS)
7. SK CAMEL Jablonec nad Nisou (Liberecký KFS)
8. TJ Svitavy (Pardubický KFS)
9. FK Slavoj Žatec (Ústecký KFS)
10. FK Bohemia Světlá nad Sázavou (KFS Vysočina)