Náměstek hejtmana Dalibor Horák zahájil Veletrh práce ve zdravotnictví

12. 03. 2020

Náměstek hejtmana Dalibor Horák zahájil v úterý 10. března v hale olomouckého BEA centra Veletrh práce ve zdravotnictví. Tato akce, kterou spolupořádají fakultní studentské spolky, umožňuje vystavujícím zaměstnavatelům prezentovat konkrétní zdravotnická zařízení studentům a absolventům na jednom místě.

„Hala plná návštěvníků a vystavovatelů je dobrou vizitkou práce pořadatelského týmu pod vedením Ondřeje Česáka. Viditelný zájem o veletrh mě naplňuje optimismem a věřím, že velká část absolventů lékařské fakulty a středních zdravotnických škol najde uplatnění ve zdravotnických zařízeních na území Olomouckého kraje,“ uvedl při zahájení akce náměstek Horák.

Jeho záštita nad veletrhem není jedinou formou spolupráce kraje se studenty medicíny. Olomoucký kraj v současné době připravuje nový systém podpory budoucích lékařů a také na jeho přípravě budou studenti s krajem spolupracovat.

Náměstek hejtmana Dalibor Horák zahájil Veletrh práce ve zdravotnictví

Poslední změna 12. 03. 2020 12:35:37