Na padesát zájemců o sociální podnikání se sešlo v Olomouci

15. 03. 2019

Ve čtvrtek 14. 3. 2013 uspořádali zástupci MPSV a sekretariátu Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje (RSK OK) seminář pod názvem Podpora sociálního podnikání. Akce byla zaměřena na výzvu Operačního programu Zaměstnanost pro sociální podniky a její konkrétní podmínky; a byla určena všem zájemcům o danou problematiku nejen z Olomouckého kraje.

Seminář řídily a s prezentacemi vystoupily pracovnice oddělení projektů sociálního podnikání. V rámci akce byl jako příklad dobré praxe představen úspěšný sociální podnik z Olomouce. Na závěr semináře prezentovala možnosti podpory sociálních podniků zástupkyně místních akčních skupin Olomouckého kraje.

Úspěšná spolupráce sekretariátu RSK OK a MPSV bude pokračovat v letošním roce dalšími akcemi, na stránkách www.olkraj.cz/partnerstvi jsou zveřejněny termíny dalších akcí.

Na padesát zájemců o sociální podnikání se sešlo v Olomouci

Poslední změna 15. 03. 2019 09:13:21