Na padesát zájemců o sociální podnikání se sešlo v Olomouci

12. 04. 2018

Ve středu 11. 4. 2018 uspořádali zástupci MPSV a sekretariátu Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje (RSK OK) seminář pod názvem Podpora sociálního podnikání. Akce byla zaměřena na výzvu Operačního programu Zaměstnanost pro sociální podniky a její konkrétní podmínky; a byla určena všem zájemcům o danou problematiku nejen z Olomouckého kraje.

Seminář řídily a s prezentacemi vystoupily pracovnice oddělení projektů sociálního podnikání paní Svatava Škandová a paní Jana Kadláčková. Svůj úspěšný projekt představil sociální podnikatel a lokální konzultant sociálního podnikání pan Stanislav Hyrák z firmy Přirozenou cestou, s.r.o. Na závěr semináře prezentoval možnosti podpory sociálních podniků zástupce místních akčních skupin pan Karel Hošek, vedoucí pracovník SCLLD MAS Horní Pomoraví o.p.s.

Úspěšná spolupráce sekretariátu RSK OK a MPSV bude pokračovat v letošním roce dalšími akcemi, na stránkách www.olkraj.cz/partnerstvi jsou zveřejněny termíny dalších akcí.

Seminář pro žadatele k výzvě č. 129 OP Z, Podpora sociálního podnikání

Poslední změna 12. 04. 2018 07:35:02