Možnosti podpory z Operačního programu Zaměstnanost

03. 03. 2016

Více než 70 zástupců neziskových organizací, místních akčních skupin, příspěvkových organizací, podnikatelského sektoru, obcí a dalších potenciálních žadatelů z řad odborné veřejnosti se zúčastnilo pracovního semináře k problematice podpory z Operačního programu Zaměstnanost.

Účastníci se seznámili s aktuálními výzvami, podporovatelnými aktivitami a procesem administrace projektů.

„Jedním z cílů práce krajské samosprávy je co nejlépe využít finanční prostředky z evropských zdrojů v našem regionu. Pro možné žadatele budeme připravovat další akce, které pomohou s přípravou kvalitních projektů“. Uvedl náměstek hejtmana pro regionální rozvoj Bc. Povel Šoltys, DiS.

Akci připravil Olomoucký kraj v rámci aktivit Regionální stálé konference pro území Olomouckého kraje ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí. Semináře se uskutečnily 24. 2. a 1. 3. 2016 v Olomouci.

Možnosti podpory z Operačního programu Zaměstnanost

Poslední změna 03. 03. 2016 15:17:27