Minikonference přivítala na 50 účastníků

15. 10. 2018

V Olomouci se dne 12. 10. 2018 uskutečnila akce „Dotační příležitosti nejen pro poskytovatele sociálních služeb“. Minikonferenci připravil sekretariát RSK OK ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí (MPSV), Odborem podpory projektů. Zájemcům z řad neziskových organizací a dalších subjektů, které poskytují sociální služby, byly v jednom dni na jednom místě představeny dotační možnosti z Operačního programu Zaměstnanost (OPZ), projekty realizované z Evropského sociálního fondu a také Národní dotační tituly MPSV.

Diskuze i výměna zkušeností byly hlavní náplní odpoledního programu a kulatých stolů Rodina a Sociální podnikání. Pro zájemce byly prezentovány celostátně realizované projekty MPSV, o zkušenostech z realizace projektů z OPZ mluvili příjemci podpory z Olomouckého kraje.

Velice úspěšná akce navazovala na květnovou konferenci pro zástupce obcí a byla vyústěním dlouhodobé spolupráce sekretariátu RSK OK a detašovaného pracoviště MPSV v Ostravě.

Minikonference přivítala na 50 účastníků

Poslední změna 16. 10. 2018 14:40:34