Mikroregiony se potkají v Hustopečích nad Bečvou

22. 08. 2018

V pondělí 10. září 2018 se v městysu Hustopeče nad Bečvou uskuteční jubilejní dvacáté pracovní setkání zástupců mikroregionů Olomouckého kraje. Akce je pořádaná ve spolupráci Olomouckého kraje a Mikroregionu Hranicko v rámci aktivit oddělení regionálního rozvoje. Akce se zúčastní hejtman Olomouckého kraje pan Ladislav Okleštěk a náměstci hejtmana pan Ing. Jan Zahradníček, pan Ing. Milan Klimeš a pan Ladislav Hynek.

„Oblast rozvoje venkova a spolupráce s obcemi, mikroregiony a místními akčními skupinami je pro krajskou samosprávu klíčová. Pravidelná pracovní setkání v území jsou důležitou součástí komunikace s partnery v kraji.“ Řekl náměstek hejtmana Bc. Pavel Šoltys, DiS.

Na programu setkání bude také představení aktivit Mikroregionu Hranicko a MAS Hranicko z.s. V další části jednání se účastníci budou spolu s představiteli krajské samosprávy věnovat aktivitám zaměřeným na obce a rozvoj venkova v našem kraji a budou diskutovat o problémech, které představitelé obcí a mikroregionů řeší.

Na akci je možné přihlásit se podle pokynů uvedených v pozvánce.

Soubor typu pdfPozvánka(287,4 kB)stáhnout

Poslední změna 22. 08. 2018 07:53:07