Ladislav Hynek, náměstek hejtmana

Ladislav Hynek se narodil 24. 5. 1968 v Prostějově. Vystudoval Gymnázium Jiřího Wolkera. V letech 1989-1992 pracoval v SD Jednota Prostějov a od roku 1993 v soukromé sféře v oblasti služeb. Od roku 2006 působí v komunální politice jako zastupitel, radní a od roku 2010 jako starosta města Kostelec na Hané.

Mezi jeho koníčky patří sport – házená, fotbal, cyklistika, tenis, lyžování a turistika.

Ladislav Hynek je ženatý a má dvě dcery.

Kompetenční oblast: školství

Náměstek hejtmana v médiích

21.06.2017 - Kraj přijímá do 30. června žádosti o studijní stipendia na studium v zahraničí

Olomoucký kraj 12. června zahájil 2. kolo příjmu žádostí o poskytnutí dotace v rámci dotačního programu Studijní stipendium Olomouckého kraje na studium v zahraničí v roce 2017. Žádosti je možno podávat do 30. června.

Kraj přijímá do 30. června žádosti o studijní stipendia na studium v zahraničí

15.06.2017 - Červnové číslo krajských novin vychází

Stoupající kvalita i dostupnost péče v krajských nemocnicích, otevření silnice přes Červenohorské sedlo nebo informace o dalším ročníku projektu Společnost přátelská rodině.

Červnové číslo krajských novin vychází

18.05.2017 - Květnové číslo krajských novin vychází

Programové prohlášení Rady Olomouckého kraje, ocenění mladíků za záchranu lidského života nebo informace o soutěži Zelená škola, kterou vyhlašuje olomoucké hejtmanství. To jsou některá témata květnového vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

Květnové číslo krajských novin vychází

16.05.2017 - Studenti olomoucké elektrotechnické průmyslovky mají novou tělocvičnu

Tělocvična, včetně moderního interiéru a vybavení, přišla hejtmanství na 55 a půl milionu korun.

Studenti olomoucké elektrotechnické průmyslovky mají novou tělocvičnu

11.05.2017 - Rektor Vysokého učení technického v Brně ocenil práci vybraných středních škol Olomouckého kraje

Hejtman Ladislav Okleštěk obdržel nedávno děkovný dopis, ve kterém rektor brněnského Vysokého učení technického oceňuje práci ředitelů a pedagogů pěti středních škol v regionu. Obsah dopisu těší vedení kraje o to víc, že se jedná o školy zřizované Olomouckým krajem.

Kristýna Vystrčilová
asistentka náměstka hejtmana