Ladislav Hynek, náměstek hejtmana

Ladislav Hynek se narodil 24. 5. 1968 v Prostějově. Vystudoval Gymnázium Jiřího Wolkera. V letech 1989-1992 pracoval v SD Jednota Prostějov a od roku 1993 v soukromé sféře v oblasti služeb. Od roku 2006 působí v komunální politice jako zastupitel, radní a od roku 2010 jako starosta města Kostelec na Hané a od roku 2016 jako 1. místostarosta Kostelce na Hané.

Mezi jeho koníčky patří sport – házená, fotbal, cyklistika, tenis, lyžování a turistika.

Ladislav Hynek je ženatý a má dvě dcery.

Kompetenční oblast: školství

Náměstek hejtmana v médiích

14.02.2020 - Vychází únorové číslo měsíčníku Krajánek

Dozvíte se v něm, koho ocenil Olomoucký kraj jako hrdiny regionu. Představí vám modernizované vlaky a projekt na požární hlásiče pro seniory. Přináší informace o dotacích na péči o těžce nemocné a o podpoře knihovnám. V souvislosti s dvacátým výročím vzniku kraje představuje tematickou výtvarnou soutěž.

Vychází únorové číslo měsíčníku Krajánek

14.01.2020 - Studenti mohou na zkušenou do ciziny. Na pobyt jim přispěje hejtmanství

Příjem žádostí o poskytnutí dotace v rámci 1. kola končí v pátek 17. ledna.

Studenti mohou na zkušenou do ciziny. Na pobyt jim přispěje hejtmanství

11.11.2019 - Krajská konference cílila na nové typy závislostí

Cílem setkání bylo vytvořit prostor pro předání informací a zkušeností s preventivními programy na základních i středních školách.

Krajská konference cílila na nové typy závislostí

23.10.2019 - Hejtmanství ocenilo talentované školáky

Ohodnocení nejlepších žáků a studentů, kteří dosáhli mimořádných výsledků v krajských, celorepublikových i mezinárodních kolech soutěží a přehlídek, je jednou z forem, jak hejtmanství podporuje talentovanou mládež v regionu.

Hejtmanství ocenilo talentované školáky

17.10.2019 - Kraj připravuje novinky pro středoškoláky

Nové obory vzdělání a jednorázové stipendium – to jsou další kroky, kterými chce Olomoucký kraj podpořit střední školství na Jesenicku.

Kraj připravuje novinky pro středoškoláky

Hana Meidlová

asistentka náměstka hejtmana Ladislava Hynka