Ladislav Hynek, náměstek hejtmana

Ladislav Hynek se narodil 24. 5. 1968 v Prostějově. Vystudoval Gymnázium Jiřího Wolkera. V letech 1989-1992 pracoval v SD Jednota Prostějov a od roku 1993 v soukromé sféře v oblasti služeb. Od roku 2006 působí v komunální politice jako zastupitel, radní a od roku 2010 jako starosta města Kostelec na Hané a od roku 2016 jako místostarosta Kostelce na Hané.

Mezi jeho koníčky patří sport – házená, fotbal, cyklistika, tenis, lyžování a turistika.

Ladislav Hynek je ženatý a má dvě dcery.

Kompetenční oblast: školství

Náměstek hejtmana v médiích

03.10.2018 - Co by měl Jan Amos na ploše? Odpověď nabídla krajská konference

Konference pod názvem Aktuální trendy digitálního vzdělávání v Olomouckém kraji aneb Co by měl dnes Jan Amos na ploše proběhla 1. října v Olomouci. Pedagogičtí pracovníci se na ní mohli seznámit s moderními postupy, které usnadňují výuku.

Co by měl Jan Amos na ploše? Odpověď nabídla krajská konference

27.09.2018 - Kraj pomůže automobilovým firmám získat kvalifikované pracovníky

Olomoucký kraj bude podporovat vzdělání v oborech, které jsou zaměřené na výrobu aut a jejich komponentů.

Kraj pomůže automobilovým firmám získat kvalifikované pracovníky

24.08.2018 - Kraj pokračuje v podpoře vzdělávání

V průběhu letních prázdnin vyhodnotili radní Olomouckého kraje podporu pro žáky technických oborů ukončených maturitní zkouškou. Zároveň také odsouhlasili odeslání finančních prostředků do škol, kde peníze poslouží na poskytnutí motivačních stipendií.

Kraj pokračuje v podpoře vzdělávání

01.08.2018 - Ve třídách místo zvonků rachotí sbíječky

Hejtmanství letos rozjelo více než třicet velkých investičních akcí za desítky miliónů korun.

Ve třídách místo zvonků rachotí sbíječky

05.06.2018 - Krajské milióny pomohou vysokým školám

Univerzity peníze využijí na lepší učební pomůcky a nové přednášející.

Krajské milióny pomohou vysokým školám

Hana Šmídová
asistentka náměstka hejtmana Ladislava Hynka