Kulturista Patrik Šerý navštívil sídlo Olomouckého kraje

Hejtman Olomouckého kraje Josef Suchánek společně se svým náměstkem pro oblast sportu Michalem Záchou se ve středu 7. prosince setkal s olomouckým kulturistou Patrikem Šerým.

Sportovec přišel na hejtmanství poděkovat za finanční pomoc. Olomoucký kraj Šerého za výbornou reprezentaci dlouhodobě podporuje. Letos obdržel téměř čtyřicet tisíc korun v rámci dotačního titulu na podporu národních reprezentantů z Olomouckého kraje.

S hejtmanem Suchánkem a náměstkem Záchou debatoval Šerý o svých nedávných úspěších. Minulý měsíc se stal ve španělské Santa Susanně bronzovým mistrem světa. V září ze soutěže IFBB MALTA GRAND PRIX INTERNATIONAL BODYBUILDING 2022 na Maltě přivezl stříbrnou medaili. To vše i přesto, že jeho zdravotní stav nebyl ideální. Na programu má nyní úspěšný kulturista rekonvalescenci a odpočinek.

Kulturista Patrik Šerý navštívil Olomoucký kraj

Poslední změna 08. 12. 2022 17:15:48