Kulatý stůl na téma Trendy na trhu práce a ve vzdělávání proběhne na Střední škole polytechnické v Olomouci

14. 11. 2017

Olomoucký kraj a Svaz průmyslu a dopravy ČR dne 5. 12. 2017, od 13:00, připravují Kulatý stůl na téma Trendy na trhu práce a ve vzdělávání, na Střední škole polytechnické v Olomouci. Účelem setkání je podpora efektivního zaměření aktivit Paktu zaměstnanosti Olomouckého kraje na rok 2018, zjištění Vašich potřeb jakožto významných partnerů v oblasti zaměstnanosti a vzdělávání a také získání Vašich podnětů pro rozvoj kvalitní spolupráce a podpory smysluplných aktivit s ohledem na současné trendy na trhu práce a vzdělávání. Dlouhodobějším cílem, který tímto setkáním rovněž sledujeme, je rozvoj spolupráce klíčových sociálních partnerů v oblasti zaměstnanosti a vzdělávání.

Soubor typu pdfPozvánka - TRENDY NA TRHU PRÁCE A VE VZDĚLÁVÁNÍ(270,4 kB)stáhnout

Poslední změna 14. 11. 2017 08:44:51