Informace pro poskytovatele sociálních služeb

01. 12. 2017

Rada Olomouckého kraje usnesením č. UR/29/64/2017 na svém jednání dne 27. 11. 2017 schválila dodatek k Programu finanční podpory poskytování sociálních služeb pro rok 2017, Obecné části.

Dodatkem byly upraveny parametry pro stanovení maximální výše vyrovnávací platby. Znění dodatku je přiloženo k této aktualitě a rovněž je zveřejněno v části webu týkající  se Programu finanční podpory poskytování sociálních služeb pro rok 2017 - zde. Dodatek i Obecná část se zapracovanými připomínkami jsou označeny číslicí 2.

V návaznosti na schválení materiálu a změnu způsobu podávání podkladů pro finanční vypořádání a přezkoumání výše vyrovnávací platby z písemné formy na elektronickou, a to prostřednictvím aplikace Krajského informačního systému sociálních služeb Olomouckého kraje (dále jen „KISSoS“), bude v aplikaci KISSoS zpřístupněn modul "Finanční vypořádání a VP". O zpřístupnění modulu budete informováni prostřednictvím aktuality v nejbližších dnech.

Soubor typu pdfDodatek k Programu finanční podpory poskytování sociálních služeb v Olomouckém kraji pro rok 2017(514,9 kB)stáhnout

Poslední změna 01. 12. 2017 14:03:41