Hledáme firmu přátelskou rodině

03. 05. 2018

Zaměstnavatelé v Olomouckém kraji mohou opět získat prestižní certifikát Společnost přátelská rodině, který je udělován na dobu tří let. Pořadatelem projektu je Síť pro rodinu a jedním z hrdých nositelů ocenění je také Krajský úřad Olomouckého kraje. Uzávěrka přihlášek je do 15. května.

Přihlášené organizace projdou auditem, který se zaměřuje na čtyři základní oblasti. Hodnotí se například zaměstnavatelské podmínky, a především prorodinné aktivity. Zájemci o titul Společnost přátelská rodině musí úspěšně projít dotazníkovým šetřením, obstát při kontrolní návštěvě i před závěrečnou tříčlennou porotou.

Slavnostní předávání certifikátů se uskuteční v červnu pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje Ladislava Oklešťka.

Že je rodina základ státu, není klišé, ale realita. Také proto hejtmanství schválilo vlastní koncepci rodinné politiky. Projekt Společnost přátelská rodině kraj podpořil s radostí,“ uvedl hejtman Okleštěk.

Nominace mohou zasílat jak sami zaměstnavatelé, tak i zaměstnanci. Více na www.familyfriendly.cz a www.rodinajeok.cz.

Hledáme firmu přátelskou rodině          Archivní foto
Hledáme firmu přátelskou rodině           Archivní foto
Hledáme firmu přátelskou rodině

Poslední změna 03. 05. 2018 08:36:45