Garden Food Festival Olomouc

18. 04. 2016

Garden Food Festival v Olomouci je regionálním festivalem dobrého jídla a pití, který si klade za cíl dlouhodobě ukazovat široké veřejnosti ve městě, kraji i v celé republice, že v olomouckém regionu je řada kvalitních restaurací a kuchařů, kteří dělají svoji práci s radostí a dobře. Podporujeme místní výrobce a farmáře, regionální potraviny a značky, cestovní ruch ve městě i kraji, propagujeme gastroturistiku. Přinášíme nové trendy v gastronomii, ukazujeme zajímavé koncepty, přivážíme špičkové kuchaře.

Co vás například čeká letos?

Na šest desítek restaurací, výrobců delikates, netradičních pokrmů, regionálních specialit, vegetariánských jídel, nápoje od českých i zahraničních vinařů, malých pivovarů, klasických pivních značek a výrobců prémiových destilátů. Ochutnáte domácí šunku, tvarůžkové speciality, francouzské palačinky, španělskou paellu, husí játra, brouka, nakládané selátko, grilovaného mečouna, speciální pizzu, pastrami, kari z Nepálu, antilopí guláš nebo domácí raw zákusek, pralinku, trubičku či koláček a mnoho dalších dobrot.

Těšíme se na vás 14. a 15. května 2016 ve Smetanových sadech v Olomouci.

www.gardenfoodfestival.cz

Garden Food Festival