Festival vojenských hudeb Olomouc 2021

Datum27.-28. 08. 2021
Místo konáníHorní náměstí v Olomouci
OrganizátorPosádkové velitelství Praha, posádkové velitelství Olomouc a statutární město Olomouc

Přehlídka vojenských hudeb oživí město na konci prázdnin, konkrétně v pátek 27. a sobotu 28. srpna. Festival představí skvělé muzikantské umění, pestré uniformy i náročné pochodové sestavy.

V sobotu se mohou návštěvníci těšit na prezentaci útvarů a ukázky techniky AČR, ukázku psovodů Vojenské policie, vystoupení Vojenského uměleckého souboru Ondráš, koncert žesťového kvintetu Ústřední hudby AČR a Vojenské hudby Olomouc spolu se sólovým zpěvákem Ondřejem Rumlem. Zpestřením doprovodného programu bude exhibiční vystoupení vojáků Čestné stráže Armády ČR.

Sobotní večer bude patřit koncertu Ústřední hudby AČR se sólistkami Dashou a Lucií Silkenovou

Festival vojenských hudeb Olomouc

Poslední změna 17. 08. 2021 08:42:52