Dva závěrečné koncerty dvou významných hudebních festivalů. Za účasti náměstka hejtmana Dalibora Horáka

24. 10. 2018

Náměstek hejtmana Dalibor Horák se v sobotu 20. října zúčastnil závěrečného koncertu 26. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Karla Ditterse z Dittersdorfu. Před vyprodaným sálem Tančírny v Račím údolí vystoupila americká bluesrocková formace Jean Marx Express.

Realizačnímu týmu pod vedením ředitelky Hany Poláškové je potřeba složit hlubokou poklonu a poděkování za to, že se velké hudební podniky mohou konat nejen v samotném centru kraje, ale také v jeho severní části. Pro mě je velkou ctí a potěšením skutečnost, že Olomoucký kraj už dlouhá léta patří mezi hlavní partnery festivalu,“ uvedl před koncertem náměstek Horák.

Náměstek hejtmana už o den dříve poděkováním pořadatelům a partnerům zakončil také jubilejní 25. ročník Festivalu duchovní hudby v Olomouci.

Poslední změna 24. 10. 2018 13:06:19