Budou pořádány informační semináře pro občany Olomouckého kraje ke kotlíkovým dotacím

23. 10. 2015

Rádi bychom touto cestou avizovali, že v lednu a únoru 2016 (v době od vyhlášení výzvy k předkládání žádostí o kotlíkovou dotaci pro občany Olomouckého kraje do doby zahájení příjmu žádostí od občanů) budou ve vybraných městech Olomouckého kraje organizovány informační semináře pro občany našeho kraje – zájemce o kotlíkovou dotaci. Předpokládáme, že semináře budou pořádány v cca 13 městech našeho kraje (především v obcích s rozšířenou působností). Na těchto seminářích budou občané seznámeni se základními informacemi, s podobou žádostí a jejích příloh, kde a kdy bude možné podávat žádosti a dalšími podmínkami pro možnosti získání kotlíkové dotace. Informace o konkrétních místech a termínech pořádání jednotlivých seminářů budou zveřejněny (nejen) na těchto webových stránkách nejpozději na přelomu roků 2015 a 2016.

Poslední změna 13. 06. 2017 14:33:41