Benefiční výstava na pomoc Ukrajině

Datum02. 04.-01. 05. 2022
Místo konáníMuzeum Šumperk
OrganizátorVlastivědné muzeum v Šumperku, Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk a Charita Šumperk

Vlastivědné muzeum v Šumperku, Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk a Charita Šumperk se rozhodly spojit a uspořádat společně s umělci se vztahem k regionu a spřátelenými umělci benefiční výstavu, jejíž celkový výtěžek bude využit pro přímou pomoc uprchlíkům z Ukrajiny, kteří jsou ubytovaní v Šumperku a okolí, na nákup školních potřeb pro jejich děti, zaplacení obědů ve škole aj. Peníze nebudou poslány na konto žádné nadace, ale ve spolupráci s Charitou Šumperk pomohou na Šumpersku konkrétním rodinám.

Dobročinnou akci se rozhodlo podpořit a svá díla bez nároku na honorář daruje více než třicet umělců. Jejich díla si můžete prohlédnout, zakoupit, a tak pomoci od 2. 4. do 1. 5. v šumperském muzeu.

Výstava bude zahájena vernisáží 2. 4. v 16.00 hodin a následně přístupná: úterý–neděle 9–17 hodin.

Benefiční výstava na pomoc Ukrajině

Poslední změna 23. 03. 2022 10:09:07