Archiv aktualit

15.06.2017 - Červnové číslo krajských novin vychází

Stoupající kvalita i dostupnost péče v krajských nemocnicích, otevření silnice přes Červenohorské sedlo nebo informace o dalším ročníku projektu Společnost přátelská rodině.

07.06.2017 - Kraji a jeho organizacím slouží nový autobus

Krajský koordinátor dopravy KIDSOK v květnu zahájil provoz speciálního autobusu. Vozidlo je určeno pro Olomoucký kraj a jeho příspěvkové organizace.

12.01.2017 - Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje hledá nové kolegy

KIDSOK hledá do svého týmu pracovníky se znalostmi nebo zkušenostmi z veřejné dopravy dopravních systémů, kterým nechybí vysoké pracovní nasazení a chuť vzdělávat se.

25.10.2016 - Důležitá informace pro dopravce

Odbor dopravy a silničního hospodářství Krajského úřadu Olomouckého kraje sděluje dopravcům změnu kontaktních osob pro vyřizování záležitostí v oblasti agend souvisejících s Eurolicencemi, finanční způsobilosti a změnami vozového parku.

23.09.2016 - Hejtman Rozbořil: V kraji nechceme tankodromy místo silnic

Silné znepokojení nad plánem ministra dopravy Ťoka, který veřejně uvedl, že kraje nedostanou na opravu silnic žádné finanční prostředky, vyjádřil hejtman Olomouckého kraje Jiří Rozbořil.

15.09.2016 - Zářijové číslo krajských novin vychází

Novinky z oblasti veřejné dopravy v Olomouckém kraji, informace o vzniku nových výjezdových základen zdravotnické záchranné služby nebo dohoda o spolupráci v oblasti zaměstnanosti. To jsou některá témata zářijového vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

01.09.2016 - Začíná platit jednotná jízdenka na cestování po celém kraji

Od dnešního dne mohou občané jezdit s jediným lístkem různými dopravními prostředky na různých trasách.

03.08.2016 - Soutěž „Pojmenujte si vlak“ míří do finále. I vy teď můžete v anketě vybrat názvy pěti nových spěšných vlaků

Druhé kolo nabízí formou ankety výběr z celkem deseti názvů, které v první části soutěže získaly nejvyšší počet hlasů.

03.08.2016 - Olomoucký kraj pořídí speciální autobus. Využijí ho hlavně příspěvkové organizace a neziskovky

Nízkopodlažní autobus, který by mohly využívat organizace, jejichž zřizovatelem je Olomoucký kraj – takový je záměr hejtmanství.

16.06.2016 - Červnové číslo krajských novin vychází

Krajský plán oprav a rekonstrukcí v letních měsících, účinnější kontrola přetížených kamionů nebo ohlédnutí za návštěvou prezidenta Miloše Zemana v kraji. To jsou některá témata červnového vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

16.05.2016 - Květnové číslo krajských novin vychází

Návštěva ministryně školství Kateřiny Valachové, řešení situace s nadměrnou kamionovou dopravou na Přerovsku nebo informace, kdo obdržel Ceny Olomouckého kraje za přínos v oblasti kultury za rok 2015.

17.03.2016 - Březnové číslo krajských novin vychází

Investice do krajského zdravotnictví, vyhlášení ankety o výjimečný počin v oblasti kultury za rok 2015 nebo informace o první vlně kotlíkových dotací v kraji. To jsou některá témata březnového vydání měsíčníku Olomoucký kraj.

© Krajský úřad Olomouckého kraje