Víš o EU? Kvíz nejen pro děti

Datum20.-30. 11. 2015
Místo konáníHustopeče nad Bečvou
WWWwww.ihustopece.cz/mistni-knihovna-hustopece-nad-becvou/akce-novinky/?ftshow=191#ka191
OrganizátorMěstské evropské informační středisko Hustopeče nad Bečvou
Telefon581 626 004

Víš o EU? Kvíz nejen pro děti.

Městské evropské informační středisko Hustopeče nad Bečvou, jejichž hlavní činností je podpora informovanosti o evropské integraci, vyhlašuje znalostní soutěžní kvíz, a to v rámci blížícího se Světového dne dětí, který se slaví 20. listopadu. Soutěžit můžete až do 30. listopadu. Následující den vylosujeme a na těchto stránkách zveřejníme 3 výherce MP3.

Soutěž se koná za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje, Statutárního města Olomouc a informační sítě EUROPE DIRECT.
logologologologo

Možnosti doručení vyplněného kvízu:

► on-line

►osobně vyplnit v  Městském evropském středisku Hustopeče nad Bečvou

Soutěžící uděluje organizátorovi souhlas se zpracováním zaslaných osobních údajů pro účely organizace soutěže včetně jejich zveřejnění v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Poslední změna 20. 11. 2015 15:23:54