Velká muzejní herna

Datum12. 10. 2021-13. 02. 2022
Místo konáníMuzejíčko (Galerie Šumperska)
OrganizátorVlastivědné muzeum v Šumperku

Muzejíčko, specifické zařízení šumperského muzea pro rodiny s dětmi, děti a mládež, zahájilo svou činnost 5. února 2016 a první výstavou byla Zimní herna, která navázala na veleúspěšný projekt Pojďte, děti, budeme si hrát. Své páté narozeniny oslaví Muzejíčko připomenutím těch nejúspěšnějších her, atrakcí a hádanek, které tvořily základ výstav v uplynulých pěti letech. Všechny exponáty jsou originály a vyšly z dílny šikovných zaměstnanců Vlastivědného muzea v Šumperku. A právě díky originalitě a perfektnímu zpracování jsou naše herny velmi oblíbené i v jiných městech po celé ČR, zapůjčeny byly například do Jeseníku, Poličky, Prahy nebo Jihlavy.

Návštěvníci se mohou těšit nejen na TOP výběr léty prověřených atrakcí, ale také na několik zbrusu nových exponátů, hádanek a her. Po delší době je součástí herny také oblíbená virtuální realita.

Výstava je vhodná pro předškoláky a žáky základních škol. V případě zájmu se můžete objednat na adrese sarka.krellerova@muzeum-sumperk.cz.

Velká muzejní herna

Poslední změna 03. 02. 2022 15:15:36