Program podpory kultury v Olomouckém kraji v roce 2018 (příjem žádostí 4.6. - 18.6.)

Program podpory kultury v Olomouckém kraji v roce 2018 je určen k podpoře kulturních aktivit různých typů pořádaných fyzickými i právnickými osobami všech sociodemografických skupin obyvatel kraje zejména v následujících oblastech:

pořádání kulturních akcí (např. koncerty či divadelní představení, folklorní festivaly, výchovné koncerty, festivaly a přehlídky, akce k výročím), podpora aktivit neprofesionálních kulturních a uměleckých sdružení, tvůrčí aktivity související s územím kraje, umělecká činnost místních autorů, výstavní a galerijní činnost, literární a audiovizuální tvorba, vydávání a překlady odborné a umělecké literatury, kulturní periodika, dokumentární díla zaměřená na kraj, historii, současnost a na jeho obyvatele, původní tvorba odrážející život v kraji, kulturně-vzdělávací činnost, mj. přednášky, workshopy, semináře a konference, reprezentace a propagace kraje, např. na kulturních akcích nadregionálního významu, celorepublikového charakteru nebo v zahraničí.

Soubor typu pdfTabulka žadatelů - ZOK(275,7 kB)stáhnout
Soubor typu pdfTabulka žadatelů schválených ROK - 2.kolo(511,6 kB)stáhnout
Soubor typu pdfPravidla DP Program podpory kultury 2018(381,9 kB)stáhnout
Soubor typu xlsxVzorová žádost (73,9 kB)stáhnout