Portál komunikace pro občany + manuál pro vyplňování žádostí

Pro rok 2017 je připravena nová aplikace Komunikace pro občany pro příjem žádostí, která žadatelům zajistí větší komfort při zadávání žádosti a umožní rovněž sledování průběhu projednávání žádosti. V době podávání žádostí bude žadatelům úřední hodiny k dispozici nepřetržitá odborná pomoc při vyplnění žádosti i technická linka při problémech se systémem, zapomenutým heslem atd. Až do termínu spuštění příjmu žádostí v konkrétních dotačních programech jsme v systému Komunikace pro občany připravili cvičnou žádost o dotaci, na které si můžete vyzkoušet podání žádosti, a to bez obavy zápisu cvičných údajů do databáze žádostí (cvičnou žádost nelze odeslat).

Aktuálně vyhlášené krajské dotační programy naleznete na stránce Krajské dotace a příspěvky – 2017 v části Přehled vyhlášených dotačních programů. U názvu vyhlášených dotací je vždy v závorce uveden termín, po který jsou v daném dotačním programu (titulu) přijímány žádosti o dotace.

Upozornění: Formuláře žádostí, kterým ještě nezačal termín přijímání, se generují prázdné!!!

Do aplikace Komunikace pro občany vstoupíte ZDE

 

Funkčnost otestována na OS/prohlážeč: Windows 7,8.1,10 / Internet Expolorer 11, Edge, Chrome, Opera, Firefox; Linux - Ubuntu / Chrome, Fireofx; Android / Chrome; MAC OS X/Chrome

 

 

Soubor typu pdfnavod-pro-portal-komunikace-pro-obcany.pdf(924,8 kB)stáhnout

Kontakty

Bc. Viktor Müller

Odbor ekonomický
oddělení rozpočtu a financování
   585 508 457 v.muller@olkraj.cz
Jeremenkova 40a, 779 00 Olomouc, patro 4NP, kancelář: 439


Poslední změna 19. 10. 2017 12:53:20

© Krajský úřad Olomouckého kraje