Parkurové závody - Cena města Přerova

Datum15. 09. 2018
Místo konáníAreál Střední školy zemědělské Přerov
OrganizátorStřední škola zemědělská Přerov

Den otevřených dveří, parkurové závody a představení nové zemědělské techniky na SŠZe Přerov, všechny tyto akce budou probíhat v sobotu 15. 9. 2018 od 8.30 hodin v areálu Střední školy zemědělské Přerov.

Pro návštěvníky bude připraveno bohaté občerstvení včetně domácích zabíjačkových produktů, pro děti jízda na konících a prohlídka drobného zvířectva na Školní farmě. V rámci Dne otevřených dveří bude představena hlavní budova školy, kde v době prázdnin proběhla kompletní rekonstrukce elektroinstalace a tří odborných učeben.

Nová zemědělská technika zakoupená v rámci projektu ITI – Olomoucká aglomerace „SŠZe Přerov – Modernizace teoretické a odborné výuky“ bude poprvé představena veřejnosti v prostorách Školní farmy. Nové traktory, manipulátor, secí a sklízecí stroje, stroje na zpracování půdy budou sloužit k obdělávání školních pozemků a k výuce odborných předmětů a praxe žáků.

Na závodišti budou po celý den probíhat parkurové závody včetně 20. ročníku „Ceny města Přerova“.

Cena města Přerova

Poslední změna 12. 09. 2018 14:27:19