Olomoucká májová slavnost

Datum01. 05. 2017
Místo konáníKorunní pevnůstka
WWWwww.carodejnice-olomouc.cz/#home
OrganizátorAGENTURA FORSBERG

Přemýšlíte, jak oslavit 1. máj? Už nemusíte. Připravili jsme pro vás jedinečnou Olomouckou májovou slavnost. A není nutné, abyste byli po uši zamilovaní a chtěli se líbat pod rozkvetlou třešní – stačí, když budete mít chuť se dobře bavit!

V bohatém programu si na své přijde opravdu každý. Těšit se můžete na vystoupení Popové školy dětského domova v Olomouci, koncert skupiny Satin Rock, brazilské bojové umění v podání klubu capoeiry Vem Camará nebo třeba na dětskou diskotéku. “Dorazí i oblíbená moravská kapela Stracené ráj, budete se moct vyfotit pod květinovým obloukem, kde se s manželkou políbí i hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk, a připravenou pro vás máme také výstavu aut a spoustu dalšího,” říká k blížící se akci programový ředitel pořádajícího Radia Haná Marek Berger. A speciální májový program vás čeká i v Pevnosti poznání...

Tak vezměte děti, drahou polovičku, známé či kamarády a dorazte si užít Olomouckou májovou slavnost už 1. května na Korunní pevnůstce.

Program Olomoucké májové slavnosti:

10.00    Popová škola Dětského domova v Olomouci

11.00    Dětský pěvecký sbor Music Bodo

12.00    Satin Rock koncert

12.45    Hejtmanův polibek

13.00    Capoiera Vem Camará

14.00    Stracené ráj

15.00    Dětská diskotéka a Zumba dance

16.00    Ukončení akce

Májové líbání pod květinovým obloukem s focením, bohaté občerstvení, atrakce, policie, hasiči, záchranka, výstava aut a další.  Speciální májový program v Pevnosti poznání.

Změna programu vyhrazena.

Vstup na Korunní pevnůstku zdarma.

Olomoucká májová slavnost


Poslední změna 20. 04. 2017 13:03:46

© Krajský úřad Olomouckého kraje