Obnova environmentálních funkcí území“ (příjem žádostí 3. 04. do 20. 04.)

Obnova environmentálních funkcí území (příjem žádostí 03. 04. – 20. 04.)

Fond na podporu výstavby a obnovy vodohospodářské infrastruktury na území Olomouckého kraje 2018

Cílem dotačních titulů 1 – 3 je podpora aktivit vedoucích ke snížení množství vypouštěného znečištění do podzemních a povrchových vod z komunálních bodových zdrojů znečištění, zvýšení počtu obyvatel zásobovaných pitnou vodou v odpovídající kvalitě a množství, zabezpečení stability dodávek pitné vody a obnova environmentálních a vodohospodářských funkcí území.

Dotační titul 3

V rámci tohoto dotačního titulu je možné žádat o dotaci na:

• revitalizace a obnova environmentálních funkcí pramenných oblastí,

• realizace opatření na ochranu zdrojů pitné vody,

• zakládání nových retenčních prostorů, zakládání suchých poldrů, revitalizace v minulosti zaniklých a poškozených retenčních prostorů.

Soubor typu pdfPRAVIDLA DT 3-OBNOVA ENVIROMENTÁLNÍCH FUNKCÍ ÚZEMÍ(520,7 kB)stáhnout
Soubor typu docxVzorová veřejnoprávní smlouva-vzor05-prav-o-akce-2018(53,1 kB)stáhnout
Soubor typu docxVzorová veřejnoprávní smlouva-vzor07-obce-mesta-akce-2018(52,2 kB)stáhnout
Soubor typu pdfFond na podporu VH infrasruktury-žádost z DT 3.pdf(101,5 kB)stáhnout