GALAVEČER MissOK 2017

26. 02. 2017

MissOK není jen obyčejným soubojem o korunku krásy. Představujeme Vám unikátní soutěž, která svým zaměřením nemá konkurenci. Do realizace jsou zapojeni studenti zejména službových a technických oborů středních škol z celého kraje a společně s profesionálním produkčním týmem utváří celkovou podobu MissOK. Projekt cílí také na talentované studenty. Ti nejlepší každoročně obohacují kulturní program závěrečného galavečera. Jsme rádi, že nás dlouhodobě podporuje Olomoucký kraj i statutární město Olomouc.

Akce se koná pod zášitotu náměstka hejtmana Olomouckého kraje Mgr. Jiřího Zemánka

Více informací: ZDE nebo na Facebooku

MISS OK 2017 MISS OK 2017

Poslední změna 24. 03. 2017 07:07:20