Dotace na pořízení, rekonstrukci a opravu požární techniky a nákup věcného vybavení JSDH obcí Olomouckého kraje 2018 (příjem žádostí 24.1. - 19.2.)

Anotace k dotačnímu titulu č. 1 „Dotace na pořízení, rekonstrukci a opravu požární techniky a nákup věcného vybavení JSDH obcí Olomouckého kraje 2018“:

• V rámci dotačního titulu „Dotace na pořízení, rekonstrukci a opravu požární techniky a nákup věcného vybavení JSDH obcí Olomouckého kraje 2018“ mohou žádat o finanční podporu pouze obce Olomouckého kraje a to na pořízení, rekonstrukci a opravu požární techniky a nákup věcného vybavení JSDH k zajištění jejich materiálního vybavení a zkvalitnění zásahů.

• Jedná se především o pořízení, rekonstrukce a opravy cisternových automobilových stříkaček, dopravních a ostatních zásahových vozidel, věcných prostředků požární ochrany a pořízení osobních ochranných pomůcek, které slouží JSDH k zásahu a zůstávají v majetku obce.

Dokumenty ke stažení

Soubor typu pdfProgram na podporu JSDH 2018 - DT č. 1 - Pravidla JSDH 2018(850 kB)stáhnout
Soubor typu pdfVzorově vyplněná žádost pro DT č. 1 - NOVÉ(1,6 MB)stáhnout
Soubor typu pdfVzor smlouvy - DT č. 1 - Pravidla JSDH 2018(386,6 kB)stáhnout