Do práce na kole

Do práce na kole je celostátní soutěž, jejíž 8. ročník proběhl během letošního května. Projektu se zúčastnilo více než 15 tisíc osob ze zhruba 2 600 firem z celé ČR. Na bicykly nasedli i zaměstnanci Krajského úřadu Olomouckého kraje.

Cílem akce bylo motivovat co nejvíce lidí, aby jako dopravní prostředek po městě používali jízdní kolo či jakoukoli jinou bezmotorovou formu dopravy včetně běhu a chůze. Olomoucký krajský úřad dlouhodobě vytváří podmínky k tomu, aby mohli zaměstnanci dojíždět za prací jinak než autem nebo MHD. Cyklisté mají k dispozici například prostor, kde si mohou jízdní kola bezpečně uzamknout.

Letos se do soutěže přihlásilo celkem 60 krajských pracovníků v 17 soutěžních týmech, oproti 29 zaměstnancům v roce 2017. Všichni si za svůj výkon převzali v pondělí 18. června ocenění a velké poděkování.

Do práce na kole

Poslední změna 19. 06. 2018 11:18:53