Den mikroregionu Bystřička

Datum22. 08. 2015
Místo konáníPřáslavice
Organizátorobce mikroregionu Bystřička

VEŘEJNÁ CYKLISTICKÁ POZNÁVACÍ JÍZDA, DEN MIKROREGIONU BYSTŘIČKA A PŘÁSLAVSKÉ CÍSAŘSKÉ HODY

22. 8. (so) 9.30 – 18.00 ● obce mikroregionu Bystřička

Poznejte region Bystřička, jeho zvelebující se obce, malebnou přírodu v okolí, pamětihodnosti i zajímavosti v jednotlivých obcích a využijte k tomu nově budované cyklostezky, či nově zřizované cyklotrasy.

Zveme širokou cyklistickou veřejnost k návštěvě všech obcí regionu Bystřička. V letošním roce se uskuteční již IV. ročník této poznávací jízdy, která bude spojena s Dnem mikroregionu Bystřička. Začátek akce bude ve sportovním areálu v Bystrovanech, účast na zahájení akce není povinná. Průběh akce je individuální, včetně nástupního místa a každý účastník si trasu volí sám. Nevybírá se žádné startovné ani vstupní poplatek. Každý účastník obdrží za své přítomnosti na daném místě JEN jedno razítko. Trasa má celkem 11 stanovišť. Na závěr výletu si můžete dopřát oddych  i pobavení na Dnu mikroregionu Bystřička, který se uskuteční v Přáslavicích na zahradě obecního úřadu. Čeká na vás hodový kulturní program i s bohatým občerstvením.

Mapky k výletu získáte s předstihem na jednotlivých obecních úřadech obcí regionu Bystřička, v informačním centru v podloubí radnice na Horním náměstí v Olomouci a v Kulturním a informačním centru Velká Bystřice, Zámecké náměstí 775 v době Út-Pá 9.30 – 18 hod. , So-Ne 11 – 19 hod.

Program – zahrada obecního úřadu v Přáslavicích

14.00 – 17.00 hodový kulturní program: Báječný ženský z Majetína, Taneční škola M-plus z Olomouce, Studio orientálních tanců Aysun (Olomouc), Adorea – šermíři (Olomouc)

17.00 – 18.30 hod.           O5ARADEČEK

18.30 – 20.00 hod.           METALINDA